Hodnocení roku ROK 1984

Sportovní činnost řídili trenéři Jiří Vodička, Petr Bucháček. Lékařem SVS-M byl do března MUDr. Vít Dvořák a od března do konce sezóny MUDr. Simjon Rejdovjan. V tomto roce nastoupil na plný úvazek mechanik Zdeněk Bláha. Ve středisku byli tito sportovci: muži- Roman Kreuziger, Milan Křen, Radek Terifaj, Miroslav Klaus, starší dorost-
Richard Koberna, Mojmír Valenta, Zdeněk Douša, Václav Dlesek, Jiří Kožnar,Jan Kopecký, mladší dorostenci- Petr Havlíček, Aleš Těžký, Jiří Weintritt, Milan Culek.
Nejvýraznější sportovní výsledky sportovců SVS-M Lanškroun v roce 1984
Roman KREUZIGER startoval v Závodě míru kde v devatenácti letech skončil na 23. místě.
Milan KŘEN startoval na závodech DRUŽBA v NDR jako člen olympijského družstva ČSSR které obsadilo 3. místo. Za tento výsledek mu byl udělen mistr sportu.
Richard KOBERNA startoval na mistrovství světa junioru v cyklokrosu a přivezl bronzovou medaili. Navázal tak na tradici, kterou započal Fořt a Kreuziger.
Na přeborech ČSR se umístili naši sportovci takto:
1.místo časovka družstev MD (Havlíček, Těžký, Weintritt,Culek)
2.místo časovka družstev MD SD (Kopecký,Douša,Valeta,Anýž)
1.misto silniční závod jednotlivců Aleš Těžký 2.místo silniční závod jednotlivců Petr Havlíček
2.místo stihací závod družstev MI) (Havliček,Těžký,Weintrit,Culek)
2.místo bodovací závod na dráze MI) Petr Havlíček 2.misto časovka jednotlivců MD Aleš Těžký 3.misto časovka jednotlivců SD Václav Dlesek
Na přeborech ČSSR se umístili na naši sportovci takto
1.misto časovka družstev MD (Havlíček, Culek, Weintritt, Těžký)
3.misto silniční závod jednotlivců SD Richard Koberna 1.místo silniční závod jednotlivců M13 Petr Havlíček 1.misto bodovací závod na dráze MD Petr Havlíček 3.nústo časovka jednotlivců SD Richard Koberna